turbotaprolitnih@i.ua (380) 44 559-38-63, 229-54-61     
 • Українська
 • Русский
 • English
 • Чернігівська область

  Жов 2 , 2014 No Comment Програма «Місце зустрічі: Діалог» - 2014

  Назва організації

  Назва проекту

  Мета проекту

  Завдання проекту Сума в Євро Тривалість

  Чернігівський національний технологічний університет
  Скорик Тамара Володимірівна
  0462 724060, 0950143965
  tamskorik@yandex.ru м.Чернігів

   

   

   

  Сприяння соціальній інтеграції жертв націонал-соціалізму та тоталітарних режимів, інших людей літнього віку, що мешкають в м. Чернігові, до місцевої громади, розвиток  їх соціальних контактів й творчої активності, подолання соціальної ізольованості, а відтак, підвищення якості життя шляхом залучення в просвітницько-культурний та інформаційний простір відкритого університету.

  сприяння соціальній інтеграції жертв націонал-соціалізму та тоталітарних режимів, інших людей літнього віку, що мешкають в м. Чернігові, до місцевої громади, розвиток  їх соціальних контактів й творчої активності, подолання соціальної ізольованості, а відтак, підвищення якості життя шляхом залучення в просвітницько-культурний та інформаційний простір відкритого університету. Створення території міжпоколінного діалогу та обміну досвідом, що сприятиме розширенню світогляду літніх та молоді,  подоланню негативних стереотипів, визнанню життєвого досвіду і досягнень людей старшого покоління.

   

  1. Впровадження освітніх програм;
  2. Проведення клубної роботи;
  3. Організація святкових заходів;
  4. Навчання волонтерів догляду за немобільними та мало мобільними та організація відвідування їх вдома («Візити уваги»);
  5. Проведення  музично-літературної вітальні;
  6. Соціальний туризм;
  7. Зелений туризм;
  8. Підготовка методичних матеріалів по роботі з людьми літнього віку (методичний посібник: «Інноваційні форми соціальної роботи з людьми похилого віку: досвід реалізації проекту»)

   

   

   

  12 000

  18 місяців