turbotaprolitnih@i.ua (380) 44 559-38-63, 229-54-61     
 • Українська
 • Русский
 • English
 • Гуманітарна допомога літнім людям в Алчевську

  Жов 11 , 2014 No Comment Новини

  Алчевська міська ветеранська організація, грантер Програми «Місце зустрічі – Діалог» в Україні, звернулася до в ТЛУ з проханням про допомогу. Нам розповіли, що в місті, окупованому сепаратистами, літні люди переживають великі проблеми. Особливо тяжко доводиться людям дуже похилого віку, людям з обмеженою мобільністю, одиноким, хворим. Серед них чимало учасників Великої Вітчизняної війни, осіб, які постраждали від нацизму, тих, хто був вигнаний до Німеччини на примусові роботи, колишніх в’язнів концтаборів. Вже кілька місяців поспіль вони не отримували пенсій, стан їх був критичним. Потім прийшов аналогічний лист з Горлівки від міського відділку УСВЖН (Української Спілки в`язнів – жертв нацизму).

  Нам були надані 9400 євро на придбання і доставку харчів. До зазначених міст ми доправили близько 10 тон харчів.

  Ми інформували Німецький Федеральний Фонд EVZ про це звернення і у свою чергу попросили про допомогу. Німецькі колеги миттєво виділили кошти для придбання харчів для учасників Програми «Місце зустрічі – Діалог» в Україні у Алчевську та Горлівці.

  Однак перед нами повстала проблема доставки вантажу до цих міст, оскільки вони знаходяться на території, окупованій сепаратистами. Ми розпочали пошук волонтерів, які б погодилися на такий ризикований захід. Невдовзі наші пошуки мали успіх.

  Задля здешевлення транспортування харчові продукти були придбані за допомоги ще одного грантера Програми «Місце зустрічі – Діалог» в Україні – Чугуївською міською ветеранською організацією. У два рейси

  волонтери довезли п’ять тонн харчів до Алчевська.

  А Горлівка? Вже придбані ще 3 тонни продуктів і велика кількість ліків для Горлівки, але ми ще не знайшли можливості доправити цей вантаж для Горлівських стареньких. Але ми продовжуємо роботу.

  Велика вдячність волонтерам! Ми не можемо назвати їх прізвищ, тому що вони продовжують свою небезпечну і таку потрібну роботу. Ми не хочемо наражати їх на зайвий ризик. Але ми хочемо, щоби ви знали їх імена: Наталія, Ольга, Андрій, Геннадій.

  Ми сердечно дякуємо за надану допомогу Валентині Володимирівні Єгоровій (Чугуївська міська ветеранська організація) та Надії Василівні Горбенко (Алчевська міська ветеранська організація).

  Ми щиро вдячні нашим колегам з Німецького Федерального Фонду EVZ. Це не єдина акція Фонду. За останні п’ять повних років Фонд EVZ підтримав 126 українських НУО на загальну суму у півтора мільйони Євро.

  2 4 5