turbotaprolitnih@i.ua (380) 44 559-38-63, 229-54-61     
 • Українська
 • Русский
 • English
 • Київська область

  Вер 28 , 2016 No Comment Програма «Місце зустрічі: Діалог» – 2016

  Назва організації

  Назва проекту

  Мета проекту

  Завдання проекту Сума в Євро Тривалість

  Міжнародна громадська організація «міжнародний фонд «Взаєморозуміння і толерантність»
  Марчук Олена Володимирівна
  462-50-09,0506482593

  «З добром на зустріч людям»

   

  Покращення якості життя представників цільової групи, розширення їх життєвого простору, подолання суспільної ізольованості, інтеграція в соціально-культурне середовище, налагодження доброзичливих зв’язків між поколіннями, встановлення контактів з молодим поколінням для передачі йому життєвого досвіду і досягнень через участь у різноманітних заходах.

   

  1.    Залучення членів цільової групи до спілкування між собою та діалогу з молодим поколінням, покращення якості життя та подолання соціальної ізоляції.
  2.    Створення та розвиток груп само- та взаєємодопомоги. Організація зустрічей на дому у немобільних членів цільової групи. Вміння спілкування з людьми похилого віку, створення атмосфери колективізму, вироблення навичок громадської діяльності, можливість емоційного розкріпачення, психологічної розрядки. Тренінгові заняття для сімей немобільних людей дадуть можливість набути практичні навики  надання  невідкладної допомоги хворим людям.
  3.    Сформувати групи людей за спільними інтересами для розвитку їх творчих здібностей, задоволення потреби в самовираженні.
  4.    Організація    здорового способу життя, підвищення мобільності членів цільової групи
  Проведення культурно-дозвіллєвих заходів та екскурсій
  5.    Подолання соціальної самотності, наповнення життя змістом і сенсом, підвищення пізнавальної активності, розширення контактів, кола спілкування, забезпечення конституційного права на відпочинок, формування громадянської свідомості та підвищення громадської активності
  6.    Допомога  соціально-незахищенимнемобільним та мало-мобільним  особам похилого віку в покращенні життєвої ситуації, підвищенні їх соціального статусу, самооцінки, соціальної адаптації, поліпшення їх життєдіяльності в подоланні життєвих труднощів

   

  30 000 євро

  24 місяці

  Громадська організація «Український центр інтелектуального розвитку»
  Шабанов Микита Вікторович
  0660089666,063208966

  «Спілкування без меж: підтримка молодими волонтерами жертв націонал-соціалізму на Дніпропетровщині через спілкування з молоддю, надання інформації, гуманітарної допомоги.»

  Підвищити соціальний статус і якість життя жертв націонал-соціалізму, що мешкають в Дніпропетровській області, ліквідувати у них дефіцит спілкування (насамперед  з молоддю) та подолати негативні стереотипи через проведення інформаційної кампанії.

   

  1.    навчити волонтерів навичкам роботи з літніми людьми (у тому числі маломобільними та немобільними), а також мотивувати їх на участь у волонтерських проектах з допомоги літнім людям;
  2.    Поширити досвід жертв націонал-соціалізму та підняти суспільний інтерес до проблем жертв фашистських режимів
  3.    ліквідувати комунікаційний вакуум та дефіцит спілкування з молоддю представників цільової групи та підвищити соціальний статус жертв націонал-соціалізму.

  31 000 євро

  24 місяці

  Київське відділення Української спілки в’язнів-жертв нацизму Суняєва Любов
  4604552,0503832107

   

   

   

   

  «Підтримка  колишніх в’язнів – жертв нацизму та стимулювання їх до активного і творчого життя. »

  Усунення соціальної ізоляції колишніх в’язнів-жертв нацизму, активізація та стимулювання їх життєдіяльності

   

  1.    Усунення соціальної ізоляції колишніх в’язнів-жертв нацизму, особливо одиноких та тяжкохворих.
  2.    Надання їм психологічної, медико-соціальної, гуманітарної допомоги.
  3.     Активізація та стимулювання життєдіяльності.
  4.    Проведення виставок
  5.    Проведення конкурсів
  6.    Гурткова робота
  7.    Навчання волонтерів догляду за немобільними та мало мобільними

  14 000 євро

  12 місяців

  Благодійна організація «Благодійний фонд «Карітас-Київ»
  Сиротич Роман Ілліч
  542 11 35

   

  Створення сприятливого соціального простору для зустрічей та взаємопідтримки жертв націонал-соціалізму, вимушених переселенців та осіб з обмеженими функціями мобільності

  Створити максимально сприятливі умови для інтеграції людей похилого віку, які є жертвами націонал-соціалізму у суспільство, одночасно поліпшуючи умови їхнього життя та догляду за ними в м. Київ.

   

  1.    Покращення емоційного, психологічного та духовного стану представиків цільової групи проекту.
  2.    Налагодження взаєморозуміння між поколіннями та зміна стереотипного мислення молоді про старість.
  3.    Підвищення рівня соціалізації людей похилого віку з числа ВПО, які зараз проживають в м. Києві.
  4.    Покращення соціально побутових умов життя цільової групи проекту
  5.    Створення та підтримка  умов для функціонування та поширення груп взаємопідтримки та самодопомоги для цільової групи проекту в місті Києві.
  6.    Підвищення інтересу громадськості до потреб та можливостей осіб похилого віку (насамперед популяризація проблеми ізольованості публікація- та немобільних осіб).

   

  18 000 євро

  24 місяці

  Спілка громадських організацій інвалідів Києва
  Ворона Олександр Володимирович
  093 858 17 31

   

  «Покращення якості життя колишніх в’язнів концтаборів, військовополонених та жертв націонал-соціалістичного режиму через спілкування з представниками різних поколінь“

  Підвищення якості життя колишніх в’язнів концтаборів, військовополонених, жертв націонал-фашистської окупації через надання підтримки та створення можливості до спілкування, обміну досвідом

   

  1.    Відвідування маломобільних та немобільних представників цільової групи з метою покращити умови проживання та самопочуття представників цільової групи
  2.    Створення можливості для спілкування та підвищення рівня соціалізації представників цільової групи
  3.    Робота з громадою з метою сприяння підвищенню рівня обізнаності в громаді щодо потреб та становища представників цільової групи

   

  15 000 євро

  24 місяці

  Громадська організація «Жіночий центр «Надія»
  Слєсарєва Людмила Олександрівна
  0955611984б 573 03 38

   

  «Психосоціальна активізація життєдіяльності людей похилого віку засобами культури і мистецтва, а також шляхом зацікавлення суспільства їхніми долями і досягненнями»

   

  Покращення самопочуття, формування позитивного сприйняття світу і себе в ньому, активізація життєвих сил літніх людей через усвідомлення ними суспільної цінності свого життєвого досвіду, розширення кола спілкування, активну участь в тематичних зустрічах, екскурсіях, культурно-мистецьких заходах.

   

  1.    Зустрічі в школах і бібліотеках на тему: «Друга світова війна і сучасна гібридна війна на сході України – очима дітей війни та сучасної молоді».
  2.    Підтримка немобільних і маломобільних та збереження пам’яті. Відвідування немобільних і маломобільних та інтерв’ю з ними – запис на електронні носії.
  3.    Проведення автобусних екскурсій з метою  дати позитивний емоційний заряд, сприяти духовному збагаченню наших людей, які більшу частину свого життя прожили в Києві
  4.    Автобусні екскурсії за межі рідного міста з метою пізнання цікавих архітектурних та історичних об’єктів, спілкування з природою, розширення світогляду, активізації життєвих сил, насиченого та змістовного відпочинку
  5.    Культурно-пізнавальні заходи з відвідуванням музеїв, галерей, виставок, вернісажів, які присвячені актуальним проблемам мистецтва, історії та сучасності.
  6.    Відвідування театрів з наступним обговоренням переглянутих вистав за чашечкою чаю чи кави
  7.    Відзначення державних і релігійних свят та пам’ятних дат.

   

   

  10 000 євро

  24 місяці