turbotaprolitnih@i.ua (380) 44 559-38-63, 229-54-61     
 • Українська
 • Русский
 • English
 • Волинська область

  Вер 28 , 2016 No Comment Програма «Місце зустрічі: Діалог» – 2016

  Назва організації

  Назва проекту

  Мета проекту

  Завдання проекту Сума в Євро Тривалість

  Луцька міська громадська ветеранська організація  Cпілка в’язнів-жертв нацизму
  Лазарук Валентина Самійлівна
  0508248872,0332 727198

   

   

   

   

  «Підвищення рівня соціальної захищеності, адаптації та рівності можливостей колишніх жертв націонал-соціалізму шляхом надання їм кваліфікованої підтримки та допомоги в побуті, залучення до активної громадської діяльності»

  Підвищення рівня соціальної захищеності, адаптації та рівності можливостей людей похилого віку з числа жертв націонал-соціалізму, які є мало- та немобільними, шляхом надання їм кваліфікованої підтримки та допомоги в побуті, залучення до активної громадської діяльності активних учасників проекту з метою  відновлення і розвитку фізичних, психоемоційних, інтелектуальних можливостей, самореалізації їх потенціалу, налагодження діалогу та передачі життєвого досвіду молодшим поколінням.

   

  1.    Покращення якості життя мало- та немобільних людей похилого віку з числа осіб, що постраждали від націонал-соціалізму в м. Луцьку.
  2.    Сприяння діалогу поколінь, вихованню, поваги та шанобливого ставлення до людей похилого віку в тому числі і до осіб, які є жертвами націонал-соціалізму, сприяти збереженню історичної пам’яті про події років Другої світової війни.
  3.    Підвищення самооцінки мобільних учасників ОЦГ проекту, відродження їх бажання до активного життя, розкриття їх творчого потенціалу.
  4.    Проведення циклу двогодинних семінарів для членів родин мало- та немобільних учасників проекту.
  5.    Соціальні візити до мало- та немобільних учасників проекту.
  6.    Проведення гуртків для учасників проекту.

  17 000 євро

  24 місяці