turbotaprolitnih@i.ua (380) 44 559-38-63, 229-54-61     
 • Українська
 • Русский
 • English
 • Про нас

  Всеукраїнська благодійна організація “Турбота про літніх в Україні” є недержавною неприбутковою організацією, яка побудована на принципах само-та взаємодопомоги людей похилого віку, що діють на волонтерських засадах. Наша організація має філіали та підрозділи в 10 регіонах України об’єднуючи майже 2000 волонтерів. Діяльність нашої організації не коштує державі жодної гривні.

   

   

  Наша волонтерна  організація “Турбота про літніх в Україні” є одним з лауреатів “Active Citizens of  Europe”.  Ми вважаємо, що отримана нагорода є не лише великою честю, але й свідоцтвом того, що волонтери є невичерпним джерелом розвитку громадянського суспільства в Європі і має великі перспективи в Україні.

   

  З  2008 року  ТЛУ  э   партнером  Фонду «Пам’ять, Відповідальність, Майбутнє» і координує програму «Місце зустрічі – діалог» в Україні.

  Головна мета програми – моральна і практична підтримка людей, які постраждали від нацизму, покращення стану цих людей у країнах, де виконуються проекти (Білорусі, Україні і Росії).

  За п’ять років діяльності Програми в Україні були підтримані 104 проекти на загальну суму 1 825 000 євро.